Yabancı İddaa Sitelerinde İddaa Oynama

Kısa yoldan para kazansanız hem de biraz da olsa heyecanlı bir şey yapsanız nasıl olurdu? İyi olurdu tabii. Bunun için ne yapacaksınız peki? İşte biz bugün bu konuda bilgi vereceğiz. Makalemizin bu seferki konusu yabancı iddaa sitelerinde iddaa oynama. Hangi sitelerde nasıl iddaa oynayabilirsiniz sizlere bunu anlatacağız. Yerli sitelerde iddaa oynayanlar varsa mutlaka biliyorlardır ki yerli sitelerdeki iddaa oranları düşüktür. İddaa oranları düşük olunca kazanılacak olan iddaa ikramiyesi de haliyle düşük olacatır. Eğer daha yüksek iddaa oranları ile iddaa oynamak istiyorsanız ve daha fazla para kazanmak istiyorsanız yabancı iddaa oynama sitelerinde nasıl iddaa oynanır öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. yabancı iddaa sitelerinde iddaa oynama, yabancı iddaa oynama sitelerinde nasıl iddaa oynanır, yabancı iddaa siteleriYabancı iddaa sitelerinde iddaa oynamak için öncelikle kendinize iddaa oynayabileceğiniz güvenilir bir site bulmalısınız. Güvenilir siteleri bulmak aslında o kadar da zor değildir. Sadece dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara dikkat ederseniz gönül rahatlığıyla iddaa oynayabileceğiniz siteler bulabilirsiniz. Ancak yine de ben hangi siteler güvenilirdir kendim karar veremem diyenleriniz var ise bizim sitemizde reklamları bulunan ve isimlerini makalelerimizde geçirdiğimiz siteleri iddaa oynamak için kullanabilirsiniz. Kendiniz güvenilir sitelerin hangileri olduğuna karar vermek istiyorsanız şunlara dikkat edin. İddaa oynayacağınız sitelerin mutlaka lisansları bulunmalıdır. Lisansı bulunmayan sitelerde iddaa kuponlarınızı oynamayın. Çünkü bu sitelere yatıracağınız paranız ile kuponlarınızı oynayamayabilir veya kuponlarınızı oynayabilir ancak sonucunda kazandığınız paraları alamayabilirsiniz. Yabancı iddaa sitelerinde iddaa oynamak için tabii ki bu sitelere üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemi sırasında sizden istenen bilgileri tam tamına doğru ve eksiksiz olarak girmeniz ilerleyen günlerde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda daha kolay çözümler bulmanız için iyi olacaktır. Para yatırma ve çekme işlemlerinde de sorun yaşamak istemiyorsanız bilgilerinizin doğru olarak üyelik ekranına girildiğinden emin olun. Üyelik işleminizi ve site hesabınıza para yatırma işlemini tamamlayınca iddaa kuponlarınızı oynamaya başlayabilirsiniz. Kuponlarınızı detaylı analizleri inceledikten sonra yapmanız daha kazançlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bol kazançlar dileriz..

İddaa 2/0 Nasıl Oynanır?

İddaa oynayarak para kazanmak isteyenler için hazırlayıp düzenli olarak paylaştığımız yazılarımıza bir yenisini daha ekleyerek bu kez iddaa 2/0 nasıl oynanır hakkında bilgi veriyoruz. Kim oturduğu yerden para kazanmak istemez ki, öyle değil mi? İşte oturduğu yerden para kazanmak isteyenler için biz de sürekli olarak paylaşımlarda bulunuyor ve iddaa hakkında birbirinden farklı bilgiler veriyoruz. İddaa 2/0 oynama da bu bilgilerden bir tanesidir. İddaa 2/0 ne demek açıkladıktan sonra iddaa 2/0 nasıl oynanır resimli anlatım yaparak kupon üzerinde oynamayı sizlere öğreteceğiz.

İddaa 2/0 demek oynanacak bir maçın ilk yarısı ve ikinci yarısı hakkında tahminde bulunmak demektir. Daha açık hali ile ilk yarısının galibi deplasman takımı olacak ve maçın sonucunda beraberlik olacak demektir. Aspor ile Bspor arasında maç oynanacak diyelim. Bu maçın ilk yarısında bspor yani deplasman takımı galip gelir ve ikinci yarısında takımların birbirlerine attıkları gol sayııs eşitlenip beraberlik sağlanırsa bu maç için oynanacak 2/0 tahmini tutmuş olur. Bu iddaa türünün oynanması kazanılacak maksimum ikramiye tutarını yükselteceğinden dolayı avantajlıdır. Yoksa bir maçın hem ilk yarısı hem de ikinci yarısı için tahminde bulunup bunu da kuponda oynamak kazanma şansını biraz azaltmaktadır. Nitekim orantı ile baktığımızda maçın yatma riski arttığında kazanılacak toplam para miktarı da artmaktadır.

İddaa 2/0 nasıl oynanır detaylı anlatım yaptığımız yazımızın devamında göreceğiniz resim kupon üzerinde oynamadır. Eğer kupon üzerinde değil de iddaa siteleri üzerinde 2/0 oynamak istiyorsanız bu kez resimde gördüğünüz gibi değil de internet sitesinin özelliğine göre oynamanız gerekir. Biz genel bilgi verdiğimiz için kupon üzerinde oynamayı anlattığımız kısım ile makalemize devam ediyoruz. Aşağıdaki resimde 141 kodlu Almanya-Türkiye Maçı için 2/0 oynanmıştır. Eğer ilk yarıda Türkiye Almanya’yı yener ve maçın sonucunda Almanya skoru eşitlerse maç 2/0 bitecektir. Siz de 2/0 oynamak için önce maçın kodunu, sonra “İY” alanındaki 2 yazan kutucuğu ve en son da “MS” alanında 0 yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.İddaa 2/0 ne demek, iddaa 2/0 nasıl oynanır resimli anlatım, İddaa 2/0 nasıl oynanır detaylı anlatım

İddaa 4-6 Nasıl Oynanır?

İddaa 4-6 nasıl oynanır yazımızda bu tahmin türü nedir, neden bunu oynamalısınız, 4-6 oynamanın avantajları nelerdir anlatacağız. İddaa 4-6 nedir konusuyla bir yazımıza giriş yapalım. 4-6 toplam gol sayısı üzerinden oynanan bir iddaa türüdür. Bu tahmine göre oynanacak maçta en az 4 ve en fazla 6 gol olmalıdır. Mesela A takımı ile B takımı arasında bir maç oynanacağını ele alalım. Bu maçta A takımı ile B takımı Birbirlerine en az 4 en fazla 6 gol atmalıdır. Eğer maçta 4 golden az ya da 6 golden fazla gol olursa oynanacak 4-6 tahmini tutmayacaktır. Aşağıdaki skorlara göre bitecek bir maç için oynanan 4-6 gol tahmini tutar. Burada verdiğimiz skorlar bazı örneklerdir. En az 4 en fazla 6 gol olması kuralına uyan tüm skorlarda 4-6 tahmini tutar.

A takımı 0-4 B Takımı

A takımı 4-0 B Takımı

A takımı 1-4 B Takımı

A takımı 2-4 B Takımı

A takımı 4-1 B Takımı

A takımı 4-2 B Takımı

A takımı 1-3 B Takımı

A takımı 3-1 B Takımı

A takımı 2-2 B Takımı

A takımı 3-2 B Takımı

İddaa nasıl oynanır detaylı anlatım yapabilmek adına bir de kupon üzerinden anlatım yapalım. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi 134 kodlu İsviçre-Finlandiya maçı için 4-6 oynanmıştır. Eğer bu maçta isviçre ile Finlandiye birbirlerine en az 4 en fazla 6 gol atarlarsa tahmin tutacaktır. İddaa 4-6 resimli anlatım yapıyoruz ki kupon üzerinde bu tahmin türünü oynamak isteyenler bilgi sahibi olsunlar. Siz de kuponlarınızda 4-6’ya yer vermek istiyorsanız öncelikle maç kodu alanından maçın kodunu işaretlemeli ve sonrasında da toplam gol alanından 4-6’yı işaretlemelisiniz.İddaa 4-6 nasıl oynanır, İddaa 4-6 resimli anlatım, 4-6 toplam gol4-6’nın en avantajlı yanı bir maç için tam olarak sonuç tahmin edilemiyor olduğunda tahminde bulunmaya yaramasıdır. Hangi takımın maçı alacağını bilemiyorsanız ancak maçta en az 4 gol olacağını düşnüyorsanız bu tahmin türünü kullanıp kuponununzda o maça yer verebilirsiniz. Böylece biraz daha garanti bir şekilde kupon oynamanız olursunuz.

İddaa Bülteni

İddaa bülteni ile ilgili bilgi verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz. Makalemizde iddaa bülteni nedir, ne zaman yayınlanır, bültene bakılarak iddaa nasıl oynanır gibi konulara değineceğiz. İddaa bülteni olmadan iddaa oynamak imkansızdır. Çünkü bu bültende oynanacak olan maçların kodu, oran bilgisi gibi bilgiler yer almaktadır. İddaa oynayacağınız zaman bülteni açar kim kiminle ne zaman maç oynuyor diye bakar, oranlarını inceler ondan sonra iddaa oynarsınız.İddaa bülteni, İddaa bülteni ne zaman açıklanır, İddaa bültenine bakarak iddaa oynamaİddaa bülteni belli aralıklar ile açıklanır ve düzenli olarak birçok sitede yayınlanır. Peki, İddaa bülteni ne zaman açıklanır? İddaa bülteni Türkiye’de her Cuma gecesi saat 12den sonra açıklanır. O hafta iddaa oynamak istiyorsanız açıklanan programı inceler kupon yaparsınız. Acemi oyuncu değilseniz ya da acemi değil ama sabırsız bir oyuncu değilseniz bu programda yer alan maçları detaylıca inceleyip ya bir gün içinde oynanıp bitecek şekilde ya da birkaç gün içinde oynanıp bitecek şekilde kupon yaparsınız. Bizim size tavsiyemiz bir gün içinde bir sürü maça oynamayın. Bunun yerine birkaç farklı gün için kupon yapın. Böyle yapın diyoruz çünkü tutma ihtimali yüksek maçlara bu şekilde oynarsanız kupon yapabilirsiniz.

İddaa bültenine bakarak iddaa oynama temelde basit bir iştir. Kimin eline bülteni verseniz birkaç maç karalar kupon yapar ama yaptığı kupon tutar mı tutmaz mı Allah bilir. Bir iddaa oyuncusu kuponuna yazacağı takımlar hakkında mutlaka az da olsa bilgi sahibi olmalıdır. Düşünün bir kere hakkında hiçbir şey bilmediğiniz maçlara oynayacağınız kupona ne kadar güvenebilirsiniz? Para kazanmak istiyorsanız önce bir takımları tanıyın, oyuncularını tanıyın, daha önce yaptığı maçların istatistiklerine bakın. Bu noktalara dikkat ederseniz para kazanma şansınızı daha üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Daha yüksek bahis oranları ile iddaa oynamak için yabancı iddaa sitelerini kullanabilirsiniz. Hangi yabancı iddaa sitelerinin güvenilir olduğunu bilmiyorsanız sitemizde linkleri bulunan yabancı iddaa sitelerini tercih edebilirsiniz.

İddaa Kazanma Yöntemleri

Merhaba…Bugün acemi iddaa oyuncuları için iddaa kazanma yöntemleri konusu ile ilgili bilgi paylaşımında bulunacağız. Gördüğümüz kadarıyla büyük küçük ayrımı olmaksızın birçok kişi iddaa oynuyor ve para kazanmak istiyor. Herkes elbette bir şekilde para kazanmak ister. Hele ki bu para kazanma yöntemi hem eğlenceli hem de basit bir yöntem ise o zaman daha çok kişi para kazanmak ister. Ne demişler “fazla paradan zarar gelmez.” Çok doğru bir söz aslında. Kime paradan zarar gelmiş bugüne kadar ki. İnsanın başına ne gelirse ya meraktan ya da parasını kullanıp kalkıştığı işlerden başına ne gelir gelirse. Neyse lafı uzatmayalım da konumuza geri dönelim. Para kazanmak istiyorsanız ve bunu iddaa oynayarak yapmak istiyorsanız buyrun yazımızı okumaya devam edin.iddaa kazanma yöntemleri, İddaa oynayarak para kazanma yöntemleri, İddaa kazanmaİddaa oynayarak para kazanma yöntemleri konulu bu makalemizde anltacaklarımız henüz iddaa oynamaya başlamış olan oyuncuların daha fazla işine yarayacaktır. Diğer oyuncularda bu yazdıklarımı okuyarak varsa eksik yönlerini, hatalı işlemlerini düzenleyebilir. Öncelikle acemi oyunculara iddaa kazanma yöntemi olarak şunu tavsiye ediyoruz. Bir kuponda bir sürü maç için iddaa oynayamayın. Neymiş ne kadar fazla maç yazarlarsa o kadar fazla oran toplayıp o kadar fazla para kazanacaklarmış. Bırakın bu rüyaları, hayalleri. Bir iddaa kuponuna ne kadar fazla maç yazarsanız o kadar fazla para kazanabileceğinizi düşürsünüz ama aslında yazdığınız her bir maç para kazanma şansınızı azaltır. Zaten iddaa şirketletleri de bunun farkında olduğundan göz boyamak için fazla maç yazılınca iddaa oranlarının yüksek olmasını kurgulamıştır. Tek amaçları iddaa oyuncularının aç gözlülüğe kapılıp fazla maça kuponlarında yer vermeleri ve kuponlarının yatmasını sağlamaktır. Bu sebeple oynayacağınız kuponlarda sırf toplam oranı yükselteceğim diye bir sürü maça oynamayın. 3-4 farklı maç için kupon yapın ama sağlam maçlara oynayın.

İddaa kazanma yöntemi olarak ikinci tavsiyemiz ise şu. Kuponunuzda bulunan maçların oranları çok fazla düşük oranlı ya da çok yüksek oranlı olmasın. Çok düşük oranlı maçları kuponda oynarsanız kazanacağınız para çok az olacaktır, aynı şekilde çok yüksek oranlı maçları kuponda bulundurursanız kazanacağınız para miktarı artar ama kazanma şansınız azalır. Kısacası kuponlarınızda aç gözlülük yapmayın. Sadece maça alabileceğini güvendiğiniz takımlar için oynayın ve oynarken de sadece maç sonucu tahmini yapmak yerine toplam gol vb. gibi farklı tahminlere de oynayın.

İddaa 1/0 Nasıl Oynanır?

İddaa 1/0 nsıl oynanır kunusunun üzerinde durduğumuz makalemiz ile iddaa konusunda bilgi vermeye devam edyoruz. Hemen hemen herkez her gün birbirinden farklı maçları kuponuna yazarak iddaa oynamaktadır. İddaa oyuncuları yaptıkları kuponlarda birçok farklı tahminde bulunmaktadır. Kimi oyuncu toplam gol sayısına, kimisi maçı kimin alacağına, kimisi de ilk yarıyı hangi takım kazanır vb. gibi tahminlerde bulunmaktadır. İşte 1/0 dediğimiz tahmin türü de bunlardan bir tanesidir. Eğer 1/0 oynamayı bilmiyorsanız hazırladığımız iddaa 1/0 nasıl oynanır detaylı anlatım makalemizi dikkatle okuyun.

Bu tahmin türü ilk yarı ve maç sonucu için tahminde bulunmayı içermektedir. Oynanan bir maçın ilk yarısında hangi takım galip gelecek ve ikinci yarısında skor ne olacak şeklinde bir iddaa oynama şeklidir. X takımı ile Y takımı arasında bir maç oynanacağını ele alalım mesela. Bu karşılaşmanın ilk yarısında X takımı Y takımını yenmeli ve maçın ikinci yarısında X takımı ile Y takımının berabere kalması gerekmektedir ki 1/0 bahsi tutmuş olsun. Aşağıdaki skorlara göre sonuçlanan bir maç için oynanacak 1/0 bahsi tutar. Bizim verdiğimiz skorlar sadece örnektir. Bu skorlardan çok farklı skorlarda ortaya çıkabilir. Ancak önemli olan skorların ne olduğu değil ilk yarıda ev sahibi takımın galip olması ve ikinci yarıda beraberlik olup maçın bu şekilde bitmesidir.

İlk Yarı İkinci Yarı
X Takımı 1-0 Y Takımı X Takımı 1-1 Y Takımı
X Takımı 2-1 Y Takımı X Takımı 2-2 Y Takımı
X Takımı 2-0 Y Takımı X Takımı 2-2 Y Takımı
X Takımı 3-2 Y Takımı X Takımı 3-3 Y Takımı
X Takımı 4-2 Y Takımı X Takımı 4-4 Y Takımı

Genel hatlarıyla 1/0 nasıl oynanır öğrendiğinize göre iddaa 1/0 nasıl oynanır resimli anlatım kısmına geçip bilginizi pekiştirebilir ve iddaa kuponunda 1/0 nasıl oynanır öğrenebilirsiniz. Örnek kuponumuzda 614 kodlu Rubin Kazan-Wolfsburg maçı için 1/0 oynanmıştır. Bir maça 1/0 oynamak istiyorsanız öncelikle maçın kodunu işaretlemelisiniz. Bunun ardından “İY” alanındaki 1 yazan kutucuğu sonra da “MS” alanındaki 0 yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.İddaa 1/0 nasıl oynanır, iddaa 1/0 nasıl oynanır detaylı anlatım, iddaa 1/0 nasıl oynanır resimli anlatım