İddaa 2/2 Nasıl Oynanır?

İddaa sever dostlarımız, arkadaşlarımız, kankalarımız, kardeşlerimiz bugün yine sizlere bilgi vermek üzere gözümüzü açtık ve bilgisayar başına oturduk. Her şey sizin iddaa oynayarak daha fazla para kazanmanız için. Eğer verdiğimiz bilgilere gereken değeri gösterir ve kuponlarınızı bu bilgilere göre düzenlerseniz emin olun ki para kazanma şansınız eskisine göre en az 2-3 kat daha fazla olacaktır. Bakın belki kazanırsınız demiyoruz verdiğimiz bilgileri doğru dürüst kullanırsanız kazanırsınız diyoruz. Neyse ladı dağıtmadan bugün ki konumuzunu neymiş buna bakalım. Bu sefer size iddaa 2/2 nasıl oynanır anlatıp daha fazla para kazanma şansınız olmasını sağlayacağız. Dilerseniz çok çok acemi oyuncular için öncelikle iddaa 2/2 nedir bunu açıklayalım. İddaa 2/2 bir maçın hem ilk yarı soncu hem de ikinci yarı sonucu için tahminde bulunup, buna göre kupon üzerinde bir maça oynamaktır. Mesela A takımı ile B takımı arasında bir futbol karşılaşması olacağını varsayalım. Bu maçın ilk yarısında ve ikinci yarısında deplasman takımı olan B takımının A takımından üstün pozisyonda olacağını tahmin ediyorsanız 2/2 oynarsınız. Bu durumda bu tahminin tutması için B takımının A takımından daha fazla gol atmış olması gerekir. Aşağıdaki skorlara göre bitecek maçlarda oynanan 2/2 tahmini tutmuş olur.

İlk Yarı İkinci Yarı
A Takımı 0-1 B Takımı A Takımı 0-2 B Takımı
A Takımı 1-2 B Takımı A Takımı 3-4 B Takımı
A Takımı 2-3 B Takımı A Takımı 2-4 B Takımı
A Takımı 0-2 B Takımı A Takımı 0-3 B Takımı
A Takımı 3-4 B Takımı A Takımı 4-6 B Takımı
A Takımı 1-4 B Takımı A Takımı 3-4 B Takımı
A Takımı 2-5 B Takımı A Takımı 3-6 B Takımı

Gördüğünüz gibi yukarıdaki skorlara göre B takımı maçın her iki yarısında da A takımından üstün durumdadır. İddaa 2/2 nedir ve oynama mantığı nasıldır öğrendiğinize göre aşağıdaki iddaa 2/2 nasıl oynanır resimli anlatımını inceleyerek hemen kuponlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Kupon üstünde 2/2 oynamak için maçın kodunu maç kodu kısmına işaretleyin, sonra “İY” alanındaki 2 yazan kutucğu ve “MS” alanındaki 2 yazılı kutucuğu işaretleyin. Bol kazançlar..iddaa 2/2 nasıl oynanır, iddaa 2/2 nedir, iddaa 2/2 nasıl oynanır resimli anlatım

Avrupa İddaa Oranları

Daha yüksek oranlar üstünden iddaa oynamak isteyenler için bilgi verme amacıyla yazdığımız bugün ki makalemizde avrupa iddaa oranları hakkanda bilgi vereceğiz. Avrupa iddaa oranları yerli iddaa oranlarından oldukça yüksektir. Bu nedenle eğer avrupa iddaa oranları ile iddaa oynarsanız yerli oranlar ile oynayıp kazanacağınız paradan daha fazla para kazanırsınız. Mesela yerli iddaa oranları 1,20  2,30 3,40 gibi oranlarken avrupa iddaa oranları 4,00 4,10 4,50 gibi yüksek oranlardır. Ancak yeri gelmişken uarmış olalım her yabancı iddaa oynama sitesine güvenmeyin. İster yerli olsun isterse de yabancı iddaa siteleri olsun her siteye gözü kapalı güvenmeyin. Çünkü bu sitelerin ardında insanları dolandırma amacıyla iş yapan kişiler olabilmektedir.avrupa iddaa oranları, Avrupa iddaa oranları yüksek mi, Avrupa iddaa oranları ile iddaa oynamakAvrupa iddaa oranları yüksek mi? Bu sorunun cevabını bir önceki paragrafımızda söylemiştik. Bunun sebebi de daha fazla oyuncuyu kendilerine çekmek istemeleridir. Ne kadar fazla oyuncuyu kendilerine çekerlerse o kadar kazanç elde edeceğini bilen avrupa iddaa siteleri bu sebeple oyunculara yüksek iddaa oranları sunmaktadır. Ayrıca iddaa oyuncularına bonus verenler de vardır. Bunların hepsi yeni oyuncuları kendilerine bağlamak istemeleridir. Avrupa iddaa oranları ile iddaa oynamak için öncelikle kaliteli bir siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olacağınız sitelerin her zaman dediğimiz gibi lisanslı ve güvenilir olmalarına dikkat edin. Lisansı olmayan siteler bariz dolandırıcı sitelerdir. Bu sitelerde yapacağınız iddaaların sonucunda para kazanmak yerine yatırdığınız parayı kaptırmamayı düşünseniz daha iyi edersiniz.

Avrupa iddaa oranları ile iddaa oynamak istiyorsanız size bets10.com, betin.com, rivalo.com, betin.com gibi kaliteli siteleri tavsiye ederiz. Bu siteler hem lisanslıdır hem de kalitelidir. Bu nedenle buralarda oynayacağınız iddaların sonucunda herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Eğer bir sorun ile başbaşa kalırsanız hemen yetkili birileri sorunlarınıza çözüm üretirler. Böylece sorunsuzca iddaa oynamanın üstelik avrupa iddaa oranları ile oynamanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Biraz klasik bir cümle oldu ama tam anlamıyla bu şekilde bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Sıfır sorun ile iddaa oynayıp bir de üstüne para kazanırsanız o zaman sizden keyiflisi olmaz. Avrupa iddaa oranları ile oynamak için tavsiye ettiğimiz siteleri ziyaret edin. Bol kazançlar..

İddaa 7+ Nasıl Oynanır?

Bol kazançlı az uğraşlı işlerle para kazanmak isteyenlerin mekanına hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden sizlere sürekli olarak iddaa ile ilgili bilgi veriyoruz. Bu kez de size bilgi vermek üzere bir yazı hazırladık ve konusunu iddaa 7+ nasıl oynanır olarak belirledik. Yazımızın akış şeması olarak önce size iddaa 7+ ne demek bundan bahsedeceğiz ve sonrasında da iddaa 7+ nasıl oynanır resimli anlatım yaparak konuya son noktayı koyacağız diye bir karar aldık. Sitemizi uzun bir süredir takip eden biriyseniz zaten bizim nasıl bilgi verdiğimizi az çok biliyorsunuzdur. En acemi oyuncuya dahi iddaa oynamayı öğretecek şekilde basit anlatımlar yapıyor bir de üstüne üstlük resimli anlatım yaparak konuyu pekiştiriyoruz. Bu kadar detaylı ve basit anlatım ile hala iddaa oynamayı öğrenemedim diyen varsa bizden ufak bir tavsiye iddaa oynamaktan vazgeçsin o kişi. Neyse konuyu dağıtmayalım.

İddaa 7+ ne demek hemen açıklayalım. İddaa 7+ oynanacak bir maçın sonucunda en az 7 gol atılmış olacak demektir. Oynanan maçın sonucunda eğer en az 7 gol ve üzerinde gol sayısı olur ise oynanan 7+ tahmini tutmuş olur. 7 golden az gol olur ise maç yatar. Mesela Falanspor ile Filanspor arasında bir maç oynanacak olsun. Bu maç için bizim de 7+ oynadığımızı varsayalım. Maçın tutması için aşağıdaki gibi skorlar olmalı ve bu skorların dışında kalan ancak en az 7 gol sayısına ulaşılmış tüm skorlar maçın tutmasını sağlar.

Falanspor 7-0 Filanspor

Falanspor 0-7 Filanspor

Falanspor 4-3 Filanspor

Falanspor 4-3 Filanspor

Falanspor 6-1 Filanspor

Falanspor 2-5 Filanspor

Falanspor 4-4 Filanspor

Falanspor 3-7 Filanspor

Falanspor 2-6 Filanspor

Falanspor 4-6 Filanspor

Skorlar biraz abartılmış gibi duruyor ama bazı maçlarda toplamda 11-12 gol atıldığı dahi olmaktadır. Bunlar olabilecek durumlardır. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi gerçek kuponlar üzerinde 7+ tahmini oynayabilirsiniz. Kupon üzerinde 7+ oynamak için önce oynayacağınız maçın kodunu maç kodu kısmına kodlayın, sonra toplam gol alanındaki 7+ kutucuğunu işaretleyin.iddaa 7+ nasıl oynanır, iddaa 7+ ne demek, iddaa 7+ nasıl oynanır resimli anlatım