Canlı İddaa Oynama

Bugüne kadar iddaa oynamaya başlamadıysanız ya da iddaa oynadıysanız ama yeteri kadar para kazanamadıysanız bugün anlatacaklarımızı aklınıza kazıyın. Bugün sizlere canlı iddaa oynama ile ilgili birçok farklı bilgi vereceğiz. Lafı çok uzatmdan önce canlı iddaa nedir biraz bu konuda bilgi verelim. Canlı iddaa futbol karşılaşmaları başladıktan sonra oynanan iddaadır. Normalde nasıl ki maçlar başlamadan önce maç sonucu tahmini, ilk yarı tahmini, skor tahmini, toplam gol tahmini vb. tahminlerde bulunuyorsanız canlı iddaa da aynı şekilde tahminlerde bulunursunuz. Ancak aradaki en belirgin fark bu tahminlerde bulunurken aynı zamanda maçın oynanıyor olmsıdır. Bu da elbetteki iddaa oyuncularının daha net tahminlerde bulunmasını sağlamaktadır. Ne kadar net tahminler yaparsanız kuponlarınızın tutma ihtimali o kadar yüksek olacağından canlı iddaa oynamak normal iddaa oynamaktan daha avantajlıdır diyebiliriz.canlı iddaa oynama, canlı iddaa nedir, canlı iddaa oynatan sitelerPeki; canlı iddaa oynatan siteler hangileridir? Canlı iddaa oynatan yerli siteler de vardır ancak bizim size tavsiyemiz yabancı siteler üzerinde iddaa oynamanızdır. Çünkü yabancı sitelerde daha fazla maç için canlı iddaa açılmaktadır. Ülkemizdeki iddaa şirketleri ne yazık ki çok nadir zamanlarda canlı iddaa oynama şansı tanımaktadır. Siz eğer canınız ne zaman isterse o zaman canlı iddaa oynamak istiyorsanız yabancı iddaa siteleri üzerinde iddaa oynayın. Üstelik yabancı iddaa sitelerinde sunulan iddaa oranları ülkemizde sunulan iddaa oranların oldukça yüksektir. Bu da elbette ki yine iddaa oyuncularının işine gelen bir şeydir. Ne kadar yüksek iddaa oranı veriliyorsa o kadar yüksek ikramiye kazanma şansı vardır. Canlı iddaa oynatan yabancı site olarak bets10.com, superbahis.com, rivalo.com, betin.com sitelerini tavsiye ederiz. Bu siteler lisanslı ve yasal sitelerdir. Canlı iddaa oynamak istediğiniz her an her yerden iddaa oynayabilirsiniz. Mobil cihazlar ile de kolayca gezilebilen bu sitelere ister telefonunuzdan isterseniz de bilgisayarınızdan erişmeniz mümkündür. Yabancı iddaa siteleri para yatırma ve ilk üyelik bonusu gibi birçok fakrlı bonus da hediye ettiği için daha kazançlı kuponlar oluşturmanız mümkündür. Bol kazançlar dileriz.. İddaa ile ilgili daha fazlaz bilgi edinmek için http://www.iddaa-taktikleri.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İddaa İle Para Kazanma

Para kazanmanın bir sürü yolu vardır. Kimileri çalışır çabalar üç kuruş para kazanır kimileri üç kuruş para ile hiç çalışmadan tonla para kazanır. İşte bugün bizim size anlatacağımız konu da üç kuruş para ile iddaa oynayarak yüksek miktarlı ikramiyeler kazanmaktır. Eğer yüksek miktarlı ikramiyeler kazanmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar dikkatle okumanız yararınızadır. İddaa ile para kazanma adını verdiğimiz konumuzda hangi sitelerde ve nasıl iddaa oynayarak para kazanabileceksiniz bunlardan bahsedeceğiz. Dilerseniz hemen bilgi vermeye geçelim.

İddaa oynayarak para kazanmak için öncelikle bir yabancı iddaa sitesi üyelğiniz olması gerekmektedir. Bu sebeple ilk yapmanız gereken güvenilir ve lisanslı bir yabancı iddaa sitesine girip üye olmanızdır. Üye olduktan sonra site hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Para yatırma işlemini de kredi kartı, ukash karti banka EFT/havalesi gibi farklı ödeme yöntemlerinden biri ile yapabilirsiniz. Bu yöntemlerden hiçbirini kullanmak istemiyorsanız paypal hesabınız ile de ödeme yapabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra sıra geldi iddaadan para kazanma konusuna. İddaadan para kazanmak için öncelikle sabırlı olmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Çünkü kuponları oluştururken birçok fakrlı yön bakımından takımları ve oynanacak maçı değerlendirmelisiniz. Sırf bir takımın ismi size daha iyi geliyor diye maçı ona verirseniz kuponunuz elbette yatacaktır. Bu nedenle kuponlarınızda yer vereceğiniz maçların mutlaka analizini yapın. Analiz yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey takımların kadroları ve birbirleri karşısındaki kondisyon farkıdır. Bir takım en iyi kadrosunu dahi maçta oynatsa karşısındaki takımın oyuncu kondisyonu yüksek ise sonuç beklenilenin tam tersi çıkabilir.İddaa ile para kazanma, İddaa oynayarak para kazanmak, iddaadan para kazanmaTakımların analizlerini yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken ikinci bir konu ise tek bir güne kupon sıkıştırmamaktır. Bir güne kupon sıkıştırmaktan kastımız yeteri kadar iyi tahminde bulunamayacağınız takımların maçlarını kupona yazıp sırf kuponu doldurmaktır. Mesela bir oyuncu 5 maçkık kupon yapacak olsun ve bugün 3 tane süper maç olsun. Bu 3 maçı kupona yazan oyuncu kuponu 5 maça tamamlamak için 2 tane de abuk sabuk maçı kupona yazıp kuponu ziyan etmektedir. İşte bir güne kupon sıkıştırmak dediğimiz budur. Oyuncuların bunu yapmasının en temel sebebi de kuponlarının bir an önce para kazandırmasını istemeleridir. Halbu ki kuponu oyuncular kendi elleriyle yatırırlar ama farkında olmazlar. Siz bu hataya sakın düşmeyin.

İddaa Oranı Değişimleri

Sevgili iddaa severler ve yeni iddaa oyuncusu olacak arkadaşlar yeni bir bilgi verici makalemiz ile daha sizin ile birlikteyiz. Bugüne kadar yazdığımız ve paylaştığımız yazıları okuduysanız eminiz bu yazımızın da bilgi verici nitelkte güzel bir makale olduğunu biliyorsunuzdur. Eğer sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız öncelikle bu yazımızı sonuna kadar okuyun daha sonrasında diğer yazılarımıza da bir göz atın. Her neyse esas konumuza bir giriş yapalım. Bugün size iddaa oranı değişimleri ile ilgili bilgi vereceğiz. İddaa oranları neden değişir, avrupa iddaa oranı değişimleri nelerdir gibi soruların cevaplarını verceğiz ve bazı dieğr konulara da değineceğiz.

İddaa oranları zaman zaman değişim göstermektedir. Mesela dün A takımı ile B takımı arasında oynanacka bir maça iddaa oynamak için kupon hazırladığınızı varsayalım ve A takımının maçı kazanmasına yönelik tahmine 2.10 oran verilidğini ele alalım. Bugün aynı maça iddaa programında baktığınızda 1.80e düşmüş bir oran görebilirsiniz ya da 2.40 olmuş bir oranda karşınıza çıkabilir. İşte bu değişimler iddaa oranları değişimleridir. İddaa oyuncuları için oranların bu şekilde değişmesi bazen avantaj sağlarken bazen de dezavantaj sağlamaktadır. Eğer yaptığıız kupon çok güzel bir ikrmaiye kazandırıyorken bir anda oranların düşmesi sonucunda hiç de hoş olmayacak rakamlarda iddaa ikramiyesi kazanacaksanız bu kötü bir durumdur. Tersi olup da az para kazanacakken çok para kazanacaksanız o zaman oran değişimleri lehinizedir.iddaa oranı değişimleri, İddaa oranları neden değişir, avrupa iddaa oranı değişimleriİddaa oranlarının değişmesindeki en temel etken futbol takımlarının maç öncesinde kadro değişikliğine uğramasıdır. Bazı sebeplerden dolayı daha önceden belirlenmiş olan kadroda yer alan oyunculardan biri ya da birkaçı maça çıkamayacak olursa bu durumda kadro değişmektedir. Kadro değiştiğinde eğer takımının maçı kazanmasını kolaylaştıracak bir oyuncu değişikliği yapılırsa oranlar düşer. Ancak bunun tersi olursa ve takıma dahil olan oyuncu yerine geçtiği kişiye göre vasat bir haldeyse oranlar doğal olarak hemen yükselecektir. Sakın yanlış yazdık sanmayın takımı daha iyi hale getiren oyuncu takıma dahil olursa o takımın oranı düşecektir. Çünkü iddaa da ters orantı vardır.

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

Futbolu seviyor ve düzenli olarak takımların durumlarını takip ediyorsanız bu makalemizde anlatacağımız farklı bir iddaa oynama türü olan karşılıklı gol anlatımı oldukça fazla işinize yarayacaktır. Bildiğiniz gibi iddaa para kazandıran basit bir oyundur aslında. Ancak birçok oyuncu bu basit oyun ile para kazanmanın zor olduğunu söyler. Çünkü futbol takımlarını takip etmez, hangi maça hangi iddaa türüyle iddaa oynayacaklarını kestiremezler vb. Bu sebeple de para kazanamazlar ve yoğurdum ekşi dememek için iddaayı suçlarlar. Siz bu oyuncular olmak istemiyorsanız öncelikle makalemizde ele aldığımız iddaa karşılıklı gol nedir kısmını okuyun temel bilgiyi alın. Sonrasında iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır kısmındaki teorik oynama anlatımına bakın ve sonrada da iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım kıymıyla kupon üzerinde bu iddaa türü nasıl oynanır görsel olarak öğrenin.

İddaa karşılıklı gol oynanacak bir futbol maçı için bir tür tahminde bulunmadır. Bu tahmine göre maçta takımların birbirlerine gol atıp atmayacaklarına yönelik oynama söz konusudur. Eğer takımların ikisi de birbirine gol atabilecek potansiyaldeyse karşılıklı gol var oynanır. Ancak bunun tam tersi olacak ve takımların hiç gol atamayacağı ya da sadece bir takımın diğerine gol atabileceği düşünülüyorsa karşılıklı gol yok oynanır. Temel mantığıyla karşlılıklı gol var ve yok bu şekildedir. Aşağıdaki skorlara göre biten bir maç için oynanacak karşılıklı gol var iddaası tutmuş olur.

A Takımı 2-1 B Takımı

A Takımı 2-3 B Takımı

A Takımı 5-1 B Takımı

A Takımı 3-3 B Takımı

A Takımı 4-2 B Takımı

A Takımı 1-2 B Takımı

A Takımı 1-3 B Takımı

Yukarıdaki skorların aksine karşlıklı gol atılmamış olan aşağıdaki skorlara göre biten maçlar için oynanacak karşılıklı gol yok tahmini tutmuş olur. Bu skorların dışındaki ancak aynı mantıkta ki skorlar için de iddaa karşılıklı gol yok tutma olayı aynıdır.

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 1-0 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 0-1 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 0-3 B Takımı

A Takımı 0-4 B Takımı

A Takımı 0-0 B Takımı

Aşağıdaki görselde de gördüğünüz gibi karşılıklı gol yok gerçek kupon üzerinde oynamak istiyorsanız önce maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin sonra da “KG” alanındaki “var” ya da “yok” alanındaki kutucuklardan birini işaretleyin.iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır, iddaa karşılıklı gol nedir, iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım, karşılıklı gol var, karşılıklı gol yok