İddaa Şikeli Maçlar

Son birkaç yıldan beri iddaa oyuncuları arasında bir dedikodu halini alan şikeli maçlar tekrar gündeme gelmeye başladı. Yeni ligin başlaması ve çekişmeli skorların yaşanması acaba maçlarda yine şike mi var sorunusu akıllara getirir oldu. Bizim şahsi göüşümüze göre bu yıl oynanan maçlarda meydana gelen skorların sebebi şike değil de kadro değişikliği. Yeni kurulan kadronun tam olarak oturmuş olmaması ve oyuncuların birbirlerinin tekniklerine alışık olmaması takımların dengesiz oynamalarına sebep olmaktadır. Bir maçta süper oynayan takım bir sonraki maçta mahalle takımından beter oynayabiliyor. Ancak dediğimiz gibi şikeli maçlar ile ilgili bir durum değil bu kadro ile ilgili.şikeli maçlar, İddaa şikeli maçlar, İddaa şikeli maç kuponlarıİddaa şikeli maçlar ile para kazanmak için güvenilir bir oyun olmaktan bir ara çıkmıştı. Aslına bakarsanız bu güvenilir olup olmama konusu kişiden kişiye göre değişir. Şikeli maçları öğrenip de kupon yapan kişiler için şikeli maçların varlığı bir eksi değil artıdır. Kim sonucunu önceden bildiği maçlara para yatırıp para kazanmak istemiz ki zaten. Şahsi görüşümüzü soracak olursanız biz de şikeli maçların hangileri olduğunu öğrendiğimiz gider kupın yaparız, eminiz ki siz de yaparsınız. Her neyse konuyu fazla dağıtmayalım. İddaa şikeli maç kuponları olarak piyasa son birkaç yıldır kupon satan kişi sayısı bayağı bir arttı. Yeri gelmişken sizleri uyarmak istiyoruz. Parası karşılığında şikeli maç satan kişilere sakın itibar etmeyin. Adam zaten şikeli maçların hangileri olduğunu bilse gider kendisi basabildiği kadar para basar ve para kazanır, niye kuponu satıp para kazanmaya çalışsın. Elinde şikeli maç kuponu olduğunu söyleyen ve bunu parasız olarak dağıtan kişilere yine bir nebze itibar edebilirsiniz. Çünkü bu kişilerin iki amacı olur. Birinci amaçları popüler olmaktır ki verdikleri kuponlar fos çıkar, yatırdığınız para boşa gider. İkinci amaçları ise gerçekten ellerindeki şikeli maç kuponlarını diğer oyuncular ile paylaşıp kazançlarına ortak etmektir.

Uzun sözün kısası şikeli maç verdiğini iddaa eden kişileirn verdikleri maçlara pek itibar göstermeyin. Parasız olarka şikeli maç veren kişilere denk gelirseniz verdikleri kuponlara çok yükske miktarlarda olmayacak şekilde para yatırın. Baktınız verdiği maçlar tuttu o kişinin verdiği sonraki kuponlarda daha yüksek para yatırıp iddaa oynarsınız.

İddaa 3.5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda toplam gol tahminine yer vermek istiyorsanız bugün bahsedeceğimiz iddaa 3,5 üst nasıl oynanır konumuzu dikkatlice okuyun. Makalemizde sizlere iddaa 3,5 üst nedir açıklama yapacak ve sonrasında da iddaa 3,5 üst nasıl oynanır resimli anlatım yaparak kupon üzerinde nasıl 3,5 üst oynayabileceğinizi anlatacağız.

Hemen bilgi verme safhasına geçerek sizlere iddaa 3,5 üst nedir açıklama yapmaya başlayalım. İddaa 3,5 üst bir futbol karşılaşmasında atılacak toplam gol sayısının 4 gol ve üzeri sayıda olacağını belirtir. Yani bir futbol karşılaşması oynanacağını düşürsek bu karşılaşmada en az 4 gol atılmalıdır ki 3,5 üst gol tahmini tutsun. Daha açıklayıcı olması için A takımı ile B takımı arasında bir futbol maçı oynanacağını düşünelim. Bu maçın sonucunda A takımı ile B takımının birbirlerine attıkları toplam gol sayısı 4 ve üzeri olur ise 3,5 üst tahmini tutacak, fakat toplam gol sayısı 4 golün altında kalırsa 3,5 üst tahmini yatacaktır. Aşağıdaki örnek skorlarda yatan ve tutan tahminler yer almaktadır. Yatan tahminler tüm maçlar için geçerlidir. Ancak tutan tahminler en az 4 gol olması şartını sağladığı sürece farklı şekillerde oluşabilir. Mesela bir maç 10-8 bitebilir. Biraz imkansız bir skordur ancak bu şekilde astronomik skorların da zaman zaman futbol müsabakalarında ortaya çıktığı olmaktadır.

  • Aşağıdaki skorlara göre 3,5 üst tahmini yatmıştır. Çünkü maçta 4 gol ve üzeri toplam gol sayısına ulaşılamamıştır.

A Takımı 0-0 B Takımı

A Takımı 1-0 B Takımı

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 0-1 B Takımı

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 0-3 B Takımı

A Takımı 1-1 B Takımı

A Takımı 1-2 B Takımı

A Takımı 2-1 B Takımı

  • Aşağıdaki skorlara göre ise en az toplam 4 gol ve üzeri gol sayısına ulaşıldığından 3,5 üst tahmini tutmuştur.

A Takımı 3-1 B Takımı

A Takımı 2-2 B Takımı

A Takımı 3-2 B Takımı

A Takımı 4-1 B Takımı

A Takımı 2-3 B Takımı

A Takımı 1-3 B Takımı

A Takımı 5-0 B Takımı

İnternet siteleri yerine gerçek kupon üzerinde iddaa 3,5 üst tahmini oynamak istiyorsanız aşağıdaki görselde gördüğünüz şekilde işaretlemeler yapmalısınız. Yapmanız gereken ilk işaretleme maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemedir. Bu işaretlemeyi yaptıktan sonra toplam gol alanındaki “4-6” yazılı kutucuğu ve sonrasında da “A/Ü” alanındaki “Ü” yazılı kutucuğu işaretlemelisiniz.iddaa 3,5 üst nasıl oynanır, iddaa 3,5 üst nedir, iddaa 3,5 üst nasıl oynanır resimli anlatım

Yurtdışı İddaa Oranları

İddaa oynarken oranların düşüklüğünden şikayet eden biriyseniz daha yüksek oranlar ile iddaa oynayabileceğiniz yerler hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Ülkemizdeki iddaa şirketleri arasında pek bir rekabet olmadığından iddaa oranları ne yazık ki fazla yüksek değildir. Bu nedenle yerli iddaa sitelerinde ya da bayilerinde oynayacağınız iddaa kuponlarınızdan yeteri kadar yüksek kazançlar elde edemezsiniz. Yüksek kazanç elde etmek için yurtdışı iddaa oranları ile iddaa oynamalısınız.yurtdışı iddaa oranları, Yüksek yurtdışı iddaa oranları, yurtdışı iddaa oranları ile iddaa oynatan sitelerYüksek yurtdışı iddaa oranları ile oynayacağınız kuponlardan daha yüksek miktarlı ikramiyeler kazanabilirsiniz. Yurtdışı kökenli iddaa sitelerinde yüksek iddaa oranlarının oyunculara sunulmasının birkaç farklı sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden ilk elbetteki iddaa siteleri ve şirketleri arasında yaşanan rekabettir. Rekabetin olduğu yerde oyuncuları kendilerine bağlamak isteyen şirketler kesenin ağzını biraz açıp daha yüksek oranlar sunmaktadır. Haliyle amaçlarına ulaşıp daha fazla oyuncuyu kendilerine çekebilmektedirler.

Eğer siz de yapacağınız kuponların daha fazla kazandırmasını istiyorsanız yurtdışı iddaa oranları ile iddaa oynatan sitelere üye olup kuponlarınızı buralarda oynayabilirsiniz. Bets10.com, superbahis.com, youwin.com, rivalo.com, betin.com gibi siteler yurtdışı kökenli olan yasal sitelerdir. Bu sitelerde dilediğinzi zaman iddaa oynayabilir ve hesabınızdan sorunsuzca kazandığınız paraları çekebilirsiniz. Canınız ne zaman iddaa oynamak isterse o zaman bu sitelere girebilir ve kuponlarınızı kolayca oynayabilirsiniz. Üstelik yurtdışı iddaa oranları ile iddaa oynatıyor olmasının yanı sıra oyunculara hediye ettikleri bonuslar vb. daha birçok avantajı ile de tercih edilebilirliği yüksek sitelerdir bunlar. Her makalemizde sizlere iddaa oynayacağınzı siteleri özenle seçmeniz gerektiğini söylüyor ve kaliteli siteler hangileridir bunun bilgisini veriyoruz. Bugüne kadar bizi takip edip sitemizden bilgi sahibi olup kupon oynayanlarınız bizi takip etmeye devam ediyorlar. Sitemizi ilk kez ziyaret eden bir oyuncu iseniz daha önce yazdığımız yazılarımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Diğer yazılarımızda da sizler için derlediğimiz iddaa bilgileri bulunmaktadır. Ne nedir, nasıl oynanır, iddaa oynayarak para kazanma yöntemlerine varıncaya kadar birçok farklı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.

İddaa 1/1 Nasıl Oynanır?

İddaa oynama türlerini yeni yeni tanımaya başlamış oyuncular için hazırladığımız yazı dizimize bir yenisini daha ekleyerek bugün sizlere iddaa 1/1 nasıl oynanır konusunda bilgi vereceğiz. İddaa 1/1 nedir tanımlayarak bilgi verme safhasına geçelim. İddaa 1/1 demek ilk yarı ve maç sonucu tahmini yapmak demektir. Oynanacak bir maçın hem ilk yarısı hem de ikinci yarısı için tahminde bulunmak istiyorsanız 1/1 oynayabilirsiniz. 1/1 oynarsanız ev sahibi takımın ilk yarıda ve ikinci yarıda deplasman takımından sürekli önde olması gerekmektedir. Mesela X Spor takımı ile Y spor takımı arasında bir futbol karşılaşması olacağını varsayalım. Bu maçın ilk yarısında da ikinci yarısında da X takımının Y takımından daha üstün bir oyun sürdürüp maçı önde götüreceğini düşünüyorsanız 1/1 oynamalısınız. Aşağıdaki skorlara göre bitecek bir maç için oynanacak ilk yarı/maç sonucu tahmini tutmuş olacaktır.

İlk Yarı İkinci Yarı
X Spor 1-0 Y Spor X Spor 2-0 Y Spor
X Spor 2-1 Y Spor X Spor 3-1 Y Spor
X Spor 2-0 Y Spor X Spor 3-2 Y Spor
X Spor 3-1 Y Spor X Spor 4-3 Y Spor
X Spor 3-2 Y Spor X Spor 3-2 Y Spor
X Spor 4-1 Y Spor X Spor 4-3 Y Spor
X Spor 4-3 Y Spor X Spor 5-3 Y Spor

Yukarıdaki örnek skorlarda da gördüğünüz gibi X takımı maçın hem ilk hem de ikinci yarısında sürekli olarak Y takımından üstünlüğünü korumuştur. Bu nedenle bu maç için 1/1 oynanmış ise tahmin tutmuştur. İnternet siteleri üzerinden iddaa oynayabileceğiniz gibi gerçek kupon üzerinde de 1/1 oynayabilirsiniz. Eğer iddaa 1/1 kupon üzerinde nasıl oynanır bilmiyorsanız aşağıdaki iddaa 1/1 nasıl oynanır resimli anlatım kısmına göz atabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde hangi maça iddaa oynamak istiyorsanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretleyin ve sonrasında “İY” alanındaki “1” yazan kutucuğu ve daha sonra da “MS” alanındaki “1” yazılı kutucuğu işaretleyin.iddaa 1/1 nasıl oynanır, İddaa 1/1 nedir, iddaa 1/1 kupon üzerinde nasıl oynanır, iddaa 1/1 nasıl oynanır resimli anlatım

İddaa 2/1 Nasıl Oynanır?

İddaa oynamayı tutku haline getirmiş sevgili takipçilerimiz bugün sizlere iddaa 2/1 nasıl oynanır konusunda bilgi vererek daha tutkulu ve daha fazla para kazanan birer oyuncu haline gelmenizi sağlayacağız. Makalemizde sadece laftan ibaret anlatım değil aynı zamanda iddaa 2/1 nasıl oynanır resimli anlatım da olacağından kolayca 2/1 nasıl oynanır öğrenebileceksiniz. Ancak iddaa 2/1 nedir hiçbir bilgisi olmayan acemi oyuncular için kısa bir tanımlama yapalım. İddaa 2/1 oynanacak olan bir futbol karşılaşması için ilk yarı ve ikinci yarı tahmininde bulunmadır. Bulunulan bu tahmine göre maçın ilk yarısında deplasman takımı oyunu galip bitirecek ancak ikinci yarıda ev sahibi takım atağa kalkıp maçı kazanacak demektir. Mesela x takımı ile y takımı arasında bir futbol karşılaşması oynanacağını varsayalım. Bu maçın ilk yarısında Y takımı üstün olup da ikinci yarıda X takımı maçı kazanırsa oynanacak olan tahmin tutmuş olur. Aşağıdaki birkaç örnek skoru inceleyerek aklınızda daha iyi bir canlandırma yapabilirsiniz.

İlk Yarı İkinci Yarı
X Takımı 0-1 Y Takımı X Takımı 3-1 Y Takımı
X Takımı 0-2 Y Takımı X Takımı 3-2 Y Takımı
X Takımı 1-2 Y Takımı X Takımı 5-3 Y Takımı
X Takımı 1-3 Y Takımı X Takımı 4-3 Y Takımı
X Takımı 2-4 Y Takımı X Takımı 5-4 Y Takımı
X Takımı 1-4 Y Takımı X Takımı 6-4 Y Takımı
X Takımı 0-3 Y Takımı X Takımı 4-3 Y Takımı

İddaa 2/1 pratikte bu şekildedir. Eğer internet siteleri üzerinden iddaa oynuyorsanız kolayca birkaç tıklama ile 2/1 oynayabilirsiniz. Ancak internet siteleri yerine gerçek kupon üzerinde iddaa oynuyorsanız aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi işaretlemeler yaparak kuponda 2/1 oynayabilirsiniz. Kupon üzerinde bu tahmin türünü oynamak istiyorsanız öncelikle maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemelisiniz. Sonrasında “İY” alanındaki “2” yazan kutucuğu ve sonra da “MS” alanındaki “1” yazan kutucuğu işaretlemelisiniz. Bol kazançlar dileriz…iddaa 2/1 nasıl oynanır, iddaa 2/1 nedir, iddaa 2/1 nasıl oynanır resimli anlatım